کسب درآمد از لینک کوتاه

منظور از کوتاه کننده لینک چیست و چگونه میتوان از آن درآمد کسب کرد ؟
 
در پاسخ به این پرسش میتوان این گونه پاسخ داد که تمامی افراد ( اعم از عادی و وبمسترها یعنی کسانی که مدیریت سایت و یا وبلاگی را بر عهده دارند) میتوانند آدرس صفحه ای از اینترنت را کوتاه کرده و در سایت و یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و به ازای هر بار کلیک کاربران بر روی آن لینک مقدار مبلغ مشخصی از سایت به آن شخص تعلق می گیرد. 
 
این مبلغ چگونه و به ازای چه منبع مالی به افراد داده می شود؟
 
ما به وسیله قراردادهای تبلیغاتی که با سایت و یا افراد واسطه منعقد می کنیم درصدی از سود خود را به ازای نمایش تبلیغی که زمان کلیک کاربر روی لینک کوتاه شده صورت می گیرد به آن ها پرداخت می کنیم.
در ایران یو آر ال  امکان کسب درآمد آسان برای تمامی کاربران وب از وب مستر ها گرفته تا کاربران عادی و عموم مردم فراهم گردیده است. ابزر کار و کسب درآمد را ما به رایگان در اختیارتان می گذاریم فقط انتشار لینک ها با شما!
 
نحوه کار بسیار ساده و آسان است 
 
لینک های خود را در کسری از ثانیه کوتاه کنید، آن را درشبکه های اجتماعی، وبلاگ و یا وبسایت  یا حتی شبکه های مجازی مانند تلگرام وغیره انتشار دهید و کسب درآمدکنید. جهت جلب رضایت شما کاربران گرامی بیشترین مقدار درآمد در مقایسه با سایت های مشابه را برای کاربران خود منظور کردیم. ذکر این نکته حائز اهمیت است که "تبلیغ کننده به ازای هر بار کلیک از یک ip فقط یکبار پرداخت میکند".