درباره ما

امروزه کسب درآمد آسان از اینترنت به یک عده خاص محدود نمی شود. پیشرفت تکنولوژی این امکان را به تمامی افرادی که علاقه ای به کسب درآمد از این دنیای مجازی را دارند می دهدکه بتوانند با انتشار لینک های خود در اینترنت با هر بازدید کاربر درآمد کسب کنند.

سایت کوتاه کننده لینک iranurl در پاییز 94 فعالیت خود را آغاز نمود و در همین چند ماه اول آغاز کار خیل کثیری از کاربران و وبمستر ها را به خود جذب نمود . ارقامی که خبر از روزهای اوج برای این پرتال را میدهد. امید است بتوانیم با همکاری و پشتیبانی شما در این عرصه به برترین سایت کوتاه کننده لینک با امکان کسب درآمد آسان برای کاربران تبدیل شویم .بی شک بدون حمایت شما کاربران این مهم میسر نمی شود، به پاس این همکاری بیش ترین میزان درآمد را در بین سایت های مشابه برای کاربران در نظر گرفتیم تا شاید گوشه ای از کمک شایان شما عزیزان را جبران کنیم. ایران یو آر ال یک سرویس کوتاه کننده لینک است که به کاربران امکان کسب درآمد آسان بدون هیچ پیش زمینه علمی را می دهد.   ما در این سرویس به ازای هر کلیک به شما پول می دهیم. اگر فکر می کنید ما شایستگی لازم برای همکاری را نداریم میتوانید از سایت های مشابه نظیر yon.ir و یا zqz.ir استفاده کنید زیرا ما برای خدمت رسانی به وجود آمدیم و کسب درآمد هدف اول ما نیست.

نقطه قوت کار ما اعتماد شما همکاران گرامی می باشد و به پاس این همکاری لینک های شما را به مدت نامحدود پشتیبانی می کنیم و می کوشیم در این راه در تعامل با شما حوزه تبلیغات اینترنتی را گسترده تر و بهتر از قبل بپیماییم. پس کسب درآمد را به ایران یو آر ال بسپارید و خودتان به ارتقاء کمی و کیفی سایتتان بیاندیشید.


دفتر مرکزی 

شیراز- شهر صدرا- زمزم- خیابان پارسا - شماره 434- واحد1     تلفن تماس    36407711-071